Series
Ratings
350
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
SuperstoreRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Loot Season 2Rated ★ 4.0
Loot Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
대학전쟁Rated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Community Season 5Rated ★ 2.0
Community Season 3Rated ★ 4.0