Series
Ratings
71
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0