Movies
Ratings
16
The Great GatsbyRated ★ 4.0
My Lucky StarsRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
40 Days and 40 NightsRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 4.5
Santa BarbaraRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0