Series
Ratings
11
Singles VillaRated ★ 4.5
Men CryRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5- Palace of DreamsRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5- Kazoku HakkeiRated ★ 3.0
- The Fugitive LawyerRated ★ 3.0
- Do I Look Like a Pushover?Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0