Titles you rated
Youth Over FlowersRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Glass CastleRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5