Titles you rated
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 3.5
Life~Love on the LineRated ★ 2.5- To My StarRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5