Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0