Movies
Ratings
711
WhiplashRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- WeddingRated ★ 2.0
- Kenzo WorldRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0- Bad GirlRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 5.0
The Hidden FaceRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.0
MoraRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5