Titles you rated
 I Care a LotRated ★ 4.0 I Care a LotRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 Alien: RomulusRated ★ 3.0 Alien: RomulusRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 Late Night With the DevilRated ★ 4.0 Late Night With the DevilRated ★ 4.0
 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
 The Zone of InterestRated ★ 3.5 The Zone of InterestRated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
 A Tale of Two SistersRated ★ 3.5 A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
 CureRated ★ 2.0 CureRated ★ 2.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 2.5 My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
 The Best OfferRated ★ 2.5 The Best OfferRated ★ 2.5
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
 Volcano HighRated ★ 4.0 Volcano HighRated ★ 4.0
 BarbieRated ★ 3.5 BarbieRated ★ 3.5
 FallRated ★ 3.0 FallRated ★ 3.0
 The Neon DemonRated ★ 3.5 The Neon DemonRated ★ 3.5
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5