Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5