Movies
Ratings
1323
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5