Movies
Ratings
192
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 1.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0