Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The RockRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5