Series
Ratings
13
Witch's RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0