Titles you rated
PunchRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0