Series
Ratings
13
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0