Movies
Ratings
465
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
C'mon C'monRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5