Titles you rated
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Hello, Me!Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0- We Got Married Season 2Rated ★ 4.0
Those Who Cross the LineRated ★ 5.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 5.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0