Titles you rated
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 3.0
The Great SeerRated ★ 2.0
Masked ProsecutorRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
LastRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5