Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0- Time to Be StrongRated ★ 3.0