Series
Ratings
25
Black MirrorRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
SignRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 0.5
MonstarRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5