Series
Ratings
21- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5