Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5