Titles you rated
TakenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0