Movies
Ratings
27
Summer WarsRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
I WishRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
MementoRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5