Movies
Ratings
352
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
JudyRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0