Series
Ratings
17- 다큐프라임 - 대통령은 누구인가Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0