Titles you rated
- Goodbye My LoveRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- The Final MatchRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- Sad Love StoryRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- The Secret GardenRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0