Series
Ratings
17
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0