Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Children of NobodyRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5