Series
Ratings
96
Dr. RomanticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
My Secret TerriusRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5