Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0