Movies
Ratings
162
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Instant FamilyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0