Series
Ratings
82
Oh My GhostRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0