Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0