Titles you rated
GiantRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Super FamilyRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0