Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 1.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0