Titles you rated
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5- Water ScaleRated ★ 3.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0