Movies
Ratings
135
Better DaysRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0