Series
Ratings
26- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0