Movies
Ratings
110
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 4.5
Rescue DawnRated ★ 5.0
3:10 to YumaRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5