Titles you rated
HannibalRated ★ 2.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 2.0