Titles you rated
Takasugisankano ObentoRated ★ 4.5
Konna Tokorode Uragairi MeshiRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
- Hanzai Shokogun Season 2Rated ★ 4.0
Hanzai Shokogun Season 1Rated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0