Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
The IsleRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 4.5
Out of AfricaRated ★ 4.0