Movies
Ratings
16
Julie & JuliaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 5.0