Titles you rated
The Blind SideRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 1.5
Mr. GoRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 2.0
NoahRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0