Movies
Ratings
301
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
FacelessRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0