Movies
Ratings
421
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
FlashdanceRated ★ 4.5
The SilenceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 4.5
RBGRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 4.0
The Children ActRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5