Titles you rated
Dr. FrostRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
JumongRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
24Rated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 1.5
Padam PadamRated ★ 1.5
A New LeafRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 1.5
Vampire ProsecutorRated ★ 1.0