Movies
Ratings
34
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0